1.  Jutro (22.04) drugi dzień świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Porządek Mszy Świętych niedzielny. Tradycyjnie tego dnia modlitwą i ofiarami wspieramy katolickie uczelnie.
 
2. Serdecznie dziękujemy za skutecznie prowadzoną w Wielkim Poście akcję charytatywną. Bóg zapłać pani Dorocie Kaczmarczyk za koordynację zbiórki żywnościowej. Z zebranych darów paczkami wsparliśmy 84 rodziny, a kolejnych  19 paczek wydaliśmy ze zbiórki w Wielką Sobotę: razem 103. Dziękujemy  Ofiarodawcom, zarówno indywidualnym, jak i firmom, dzięki których hojności ta pomoc była możliwa, młodzieży i szkołom, które zgodziły się na zbieranie datków, kierowcom, którzy własnymi pojazdami je dowozili: zebraliśmy ponad 1500 kg o szacunkowej wartości 12 tys. zł. Ponadto, na ręce pań Barbary Szewczyk, Ludwiki Fecko, Mirosławy Śliwa i panów Adama Bulzaka, Piotra Barana i Janusza Mółki dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję szykowania parafialnych stroików, palm i babek wielkanocnych. Po odliczeniu ponad 3700 zł dla Caritas Diecezjalnej, Parafialne Koło pozyskało dzięki temu 8576 zł dla naszych podopiecznych. Dodatkowo od Ofiarodawców na konto wpłynęło kolejne 4 tys. Dziękujemy za tak konkretne wsparcie: w intencji wolontariuszy Caritas i wspierających dzieło charytatywne sprawowaliśmy Msze święte w trakcie Wigilii Paschalnej. Serdeczne Bóg zapłać!
 
3. We wtorek, 23 kwietnia, gościem Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku będzie dr Andrzej Citak. Temat: Dwa wieki ze Stanisławem Moniuszką. Początek o 16.45 w Auli Bursy Jezuitów.
 
4. W piątek, z racji oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 
5.  Msza św. dla osób niewidomych i słabo widzących zostanie odprawiona w sobotę, 27 kwietnia, w kościele na Starym Cmentarzu, o godz. 14.00.
 
6.  W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego, z którym Pan Jezus związał obietnicę zupełnego odpuszczenia win i kar. Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego będzie sprawowane o 15.00.
 
7.  Msza św. za zmarłych podopiecznych Sądeckiego Hospicjum będzie odprawiona w przyszłą niedzielę, o godzinie 15.00, w kościele na Starym Cmentarzu.
 
8.  Także w przyszłą niedzielę, pod Kościołem Matki Bożej Bolesnej o 9.30, rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. W planach przejazd przez Krynicę Doliną Popradu pod ołtarz papieski w Starym Sączu. Tam o 13:00 Msza, a po niej spotkanie integracyjne.
 
9.  Cieszy nas obecność gości odwiedzających na Wielkanoc rodzinne strony. Serdecznie witamy w sanktuarium Pani Sądeckiej. Drogim Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia od wspólnoty jezuitów: Radosnych Świąt oraz błogosławieństwa Zmartwychwstałego Pana w życiu rodzinnym i zawodowym. Wesołego Alleluja!