1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się poświęcenie pojazdów na parkingu Jezuickiego Centrum Edukacji. Wjazd od Bulwaru Narwiku.

2. Także dzisiaj w parafii św. Małgorzaty rozpoczyna się Odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie.

3. We wtorek, 31 lipca,  obchodzić będziemy Uroczystość św. Ignacego z Loyoli, założyciela Towarzystwa Jezusowego. W naszym kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msze św. o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 9.00 i 18.00. W zakrystii w dniu tym można otrzymać wodę św. Ignacego. Jest ona przeznaczona przede wszystkim dla matek w błogosławionym stanie i stanowi pomoc w trudnych, niebezpiecznych porodach. Za wstawiennictwem tego Świętego uprasza się u Pana Boga łaskę szczęśliwego rozwiązania. 

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek o 16.30 Msza św. dla dzieci. Po Mszy o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja. W pierwszą sobotę o 9.00 Msza w intencji Żywego Różańca i Ruchu Maryjnego. Po niej nabożeństwo maryjne. W tym miesiącu chorych odwiedzimy w środę, 22    sierpnia, przed uroczystościami odpustowymi.

 5. Zgodnie z apelem Episkopatu Polski sierpień przeżywany jest w naszej Ojczyźnie jako miesiąc dobrowolnej abstynencji. Zachęcamy do hojnej odpowiedzi na ten apel zarówno przez modlitwę, jak i styl życia.

 6. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
- w środę św. Alfonsa Marię Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła;
- w sobotę św. Jana Marię Vianneya, patrona proboszczów.

7. Wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego wypoczynku. Cieszymy się obecnością gości odwiedzających nasze strony i sanktuarium Pani Sądeckiej. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

 8. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Zuzanna Filipiak. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny…