1.    W miniony czwartek zakończyliśmy wizytę duszpasterską w rodzinach, tzw. kolędę. Dziękujemy wszystkim parafialnym Rodzinom za bardzo życzliwe przyjęcie Duszpasterzy.
 
2.    Dziś (6.01) na placu kościelnym młodzież rozprowadza pobłogosławione kredę i kadzidło. Natomiast na Mszy o 12.00 i po niej kolędy będzie śpiewał Zespół „Lachy”.
 
3.    Dziś o godz. 15.00 opłatek wolontariuszy parafialnego koła Caritas. Rozpoczęcie przy żłóbku w kaplicy św. Stanisława Kostki.
 
4.    We wtorek odbędzie się opłatek Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku połączony ze śpiewem kolęd. Gośćmi będą Anna i Paweł Moszyccy. Początek o godz. 16.45 w kościele przy żłóbku.
 
5.    We wtorek o 20.00, w salce Iskierek, spotkanie opłatkowe Wspólnoty Arka Przymierza.
 
6.    W czwartek, 10 stycznia, o godz. 16.00, opłatek Towarzystwa Przyjaciół Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich. Rozpoczęcie w kościele przy szopce, ciąg dalszy w bibliotece domu zakonnego.
 
7.    Również w czwartek, o 18.00, zapraszamy na Mszę Rodzinną, z indywidualnym błogosławieństwem oraz uczczeniem relikwii świętych Jana Pawła II i Joanny Beretty Molli. Pół godziny wcześniej odmówimy różaniec w intencji rodzin.
 
8.    Z racji wywiadówki przed szkolnymi feriami spotkania formacyjnego do bierzmowania w tym miesiącu nie będzie.

9.   W piątek, 11 stycznia, o gody. 19.00, rozpocznie się w naszej parafii pierwsza edycja ośmiotygodniowego Kursu Alfa dla Rodziców Nastolatków. Są jeszcze dwa miejsca wolne. Zapisy pod nr. tel. 18  442 91 17.
 
10.    W przyszłą niedzielę, 13 stycznia, na Mszy o godz. 10.30 i po niej wystąpi z kolędami Schola „Iskierki”.
 
11.  Kurs Przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się od 14 do 25 stycznia. Rozpoczęcie Mszą o godz. 18.00. Nie wymagamy wcześniejszych zgłoszeń, wystarczy przyjść 14 stycznia  na pierwsze spotkanie.
 
12.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Parafianom i gościom Sanktuarium życzymy udanej niedzieli i dobrego tygodnia.