Drukuj
Odsłony: 217
1.     Dziś (20.01) o godz. 15.00, przy Żłóbku, rozpocznie się spotkanie opłatkowe Żywego Różańca. Dalsza część w restauracji „Platinum”, przy ul. Zdrojowej 71.
 
2.     Do piątku trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Regionalne nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się w poniedziałek, 21 stycznia, w Parafii Wniebowzięcia NMP w Krynicy, o godz. 18.00. Kto może - zachęcamy do udziału.
 
3.     We wtorek, 22 stycznia, gośćmi Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku będą Jonathan Luxmoore z Oksfordu i Małgorzata Glabisz-Pniewska z Warszawy. Temat: Głosy Boga w zamęcie wokół Brexitu. Początek o godz. 16.45 w auli Bursy Jezuitów.
 
4.     Zachęcamy do udziału w nabożeństwach o 17.30:
- w poniedziałki – do Miłosierdzia Bożego, z uczczeniem relikwii św. Faustyny;
- we wtorki – do Ducha Świętego, patrona naszej parafii;
- w środy – w nowennie ku czci Matki Pocieszenia. Kartki z prośbami i podziękowaniami, złożone do skarbony, odczytujemy w czasie nabożeństwa. Następnie w tych intencjach sprawujemy Eucharystię. W pozostałe dni przed Mszą wieczorną odmawiamy różaniec.
 
5.     W piątek, 25 stycznia, na Mszy o 18.00, zakończenie Kursu Przedmałżeńskiego z rozdaniem dyplomów.
 
6.     W przyszłą niedzielę 27 stycznia, o 7.30, Msza w int. Żywego Różańca, a po niej zmiana tajemnic. Natomiast wieczorem gościć będziemy trzech księży tenorów „Servi Domini Cantores”. Po Mszy o godzinie 18.00 odbędzie się koncert świąteczno-noworoczny, na który złożą się kolędy, arie sakralne i pieśni neapolitańskie. Więcej informacji na plakacie, serdecznie zapraszamy.
 
7.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 
8.     Babciom, z okazji jutrzejszego święta, i Dziadkom, co świętować będą we wtorek, składamy serdeczne życzenia i gratulujemy wnuków. Dzieciom i młodzieży życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku na feriach, a wszystkim wiernym - dobrego tygodnia. Szczęść Boże!