1.    Przed Mszą wieczorną zapraszamy:
·   w poniedziałek  na  nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z uczczeniem relikwii św. siostry Faustyny,
·        we wtorek na  nabożeństwo do Ducha Świętego,
·        w środę na  nowennę do Matki Bożej Pocieszenia,
·        w czwartek piątek i sobotę odmawiamy wspólnie różaniec.
Początek nabożeństw o 17.30.
 
2.    We wtorek, 26 lutego, gościem Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego w Wieku będzie Krystyna Wolak. Temat: Liban – kraj św. Szarbela. Prezentacja zdjęć. Początek o godz. 16.45 w auli Bursy Jezuitów przy ul. Św. Ducha 12.

3.    W środę, 27 lutego, po godzinie 9.00, odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
 
4.    W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O 16.30 Msza św. dla dzieci. W pierwszą sobotę, o 9.00,  Msza św. w intencji Róż Różańcowych, Apostolstwa Modlitwy i Ruchu Maryjnego. Po Mszy - nabożeństwo Maryjne.
 
5.    W dniach od 11 do 21 marca parafia św. Małgorzaty organizuje u siebie kurs przedmałżeński. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 
6.    Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, a w tygodniu zachęcamy do odwiedzania parafialnej księgarni w nowej szkole, przy ul. ks. Skargi 12. Od 9.00 do 17.00, a w soboty od 9.00 do 13.00 można tam nabywać książki religijne, dewocjonalia, kartki i artykuły prezentowe.
 
7.    Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszła ś.p. Elżbieta Jarzmik. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…