28/10/2019 poniedziałek
  06:00 za ++ Natalię, Tadeusza, Janusza i Krystynę
  07:00 za + Ryszarda Rogalskiego
  07:00 za ++ Tadeusza i jego rodziców Tadeusza i Zofię
  08:00 za + Tadeusza Pawlikowskiego
  08:00 za + Annę Lizoń
  09:00 za + Tadeusza Leśniaka
  09:00 za + Tadeusza Klatkę /z int. żony, dzieci i wnuków/
  18:00 za + Jana Chudzika w 1. rocz. śm. /z int. syna z żoną/
  18:00 za + Tadeusza Grybla z okazji imienin
  18:00 w int. dziękczynnej z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MBP dla Nikodemka z okazji 2. rocznicy urodzin
29/10/2019 wtorek
  06:00 za dusze w czyśćcu cierpiące
  07:00 za + Ryszarda Rogalskiego
  07:00 za + Zbigniewa
  08:00 w int. dziękczynnej z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MBP dla Marii i Jana z okazji 45. rocznicy ślubu
  08:00 za ++ Salomeę, Jana, Antoniego, Marię i Marię
  09:00 za + Władysława Żelasko w 19. rocz. śm. /z int. żony i córki/
  09:00 za + O. Piotra Matejskiego SJ
  18:00 za + Tadeusza Sarnę z okazji imienin
  18:00 za + Czesława Czaplę
  18:00 w int. dziękczynnej z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MBP dla Tymona Jaskólskiego z okazji 1. urodzin
30/10/2019 środa
  06:00 za Dobroczyńców
  07:00 za + Ryszarda Rogalskiego
  07:00 w int. dziękczynnej z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MBP dla Magdaleny Łukasik z okazji 8. rocznicy urodzin i jej rodziców
  08:00 za + Jadwigę Witek /z int. syna Ryszarda/
  08:00 za + Władysława Migacza w 12. rocz. śm.
  09:00 w int. o zdrowie, bł. Boże i opiekę MBP dla O.O. posługujących w tej parafii
  09:00 za ++ Zofię i Jana Janus
  18:00 w int. próśb i podziękowań składanych Matce Bożej Pocieszenia
  18:00 w int. dziękczynnej z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MBP dla Milenki z okazji 9. rocznicy urodzin
  18:00 za + Tadeusza Potoniec /z int. brata Kazimierza z rodziną/
31/10/2019 czwartek
  06:00 za ++ Zofię i Władysława Pandyra
  07:00 za + O. Piotra Matejskiego SJ
  07:00 za + Rozalię Ciułę
  08:00 w int. o szczęśliwy powrót do kraju dla rodziny Pawlików
  08:00 w int. o zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Sabiny
  09:00 za ++ żonę, teściów, rodziców, braci i wnuczkę
  09:00 w int. o łaskę wiary dla syna Tomasza i Magdaleny Gromczak
  18:00 w int. dziękczynnej z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MBP dla rodziny Porębów
  18:00 za ++ Kamilę i Jana Ciągłów
  18:00 za ++ Tomasza, Ludwikę i Jerzego Wiśniewskich
01/11/2019 piątek
  05:30 za ++ Stanisławę i Witolda oraz Krystynę w 2. rocz. śm.
  06:15 za + Barbarę Wańczyk w 20. rocz. śm. oraz ++ Mariana i Ewę Wańczyków
  07:30 za ++ Anielę, Marcina i Adama
  07:30 za + Stanisławę Andreasik
  09:00 za + Janinę Krawczyk /z int. Barbary Augustynowicz/
  10:30 za ++ z rodziny Gutkowskich
  12:00 za Parafian i Gości Sanktuarium
  16:00 za ++ Walerię i Władysława Mordarskich oraz Danutę i Henryka Rybickich
  18:00 za ++ poleconych w wypominkach
02/11/2019 sobota
  06:00 za ++ Annę i Piotra
  07:00 za ++ Anielę, Marcina i Adama
  07:00 za ++ Agnieszkę i Michała
  08:00 za ++ Stanisława Rzadkosza oraz Marię i Jerzego Stawiarskich
  08:00 za + Janinę Kosiór
  09:00 w int. Żywego Różańca, Apostolstwa Modlitwy i Ruchu Maryjnego
  09:00 za ++ Bartłomieja i Jakuba Basiagów oraz Marię i Stanisława Janisz
  16:30 za ++ Zofię i Jana Baranów
  18:00 za ++ poleconych w wypominkach
  18:00 za ++ Mariana, Stefana, Stanisławę i Władysławę
  18:00 za + Zofię Plata w 24. rocz. śm.

 

03/11/2019 niedziela
  05:30 w int. o siłę w chorobie i powrót do zdrowia dla Marii
  06:15 za ++ Michalinę i Stanisława Chruściel w rocz. śm.
  07:30 za ++ Stefana, Helenę i Pawła Kołodziejczyków
  07:30 za ++ Grażynę Bodziony oraz Krystynę i Kazimierza Kroczków
  09:00 za + Gerwazego w 14. rocz. śm.
  10:30 za ++ Józefa, Emilię, Zdzisława, Marię, Henrykę, Stanisława i Helenę
  10:30 za + Edwarda Kosińskiego w rocz. śm.
  12:00 za Parafian i Gości Sanktuarium
  12:00 za + Jana Pawlika i ++ z rodziny
  16:00 za + Władysława Brudzińskiego w 20. rocz. śm. oraz ++ z rodziny Hojnarów /z int. synów z rodzinami/
  18:00 za ++ poleconych w wypominkach