LOSUJ, POMAGAJ!

Akcja Caritas – Wielkanoc 2021

 

Zachęcamy do zabawy w pomaganie! Zbiórka produktów wylosowanych przed Świętami Bożego Narodzenia zakończyła się sukcesem, dzięki Waszej pomocy dla wielu rodzin te święta były radośniejsze, szczególnie biorąc pod uwagę sytuację pandemiczną. DZIĘKUJEMY!!!

Przedstawiamy ponownie “Koło szczęścia”, w którym każdy los wygrywa – wygrywa wspaniałe Święta dla naszych Podopiecznych i Potrzebujących.

 

W Kole wymienione są najpotrzebniejsze produkty dla naszych Podopiecznych po to, aby mogli godnie i szczęśliwie spędzić Święta Zmartwychwstania Pańskiego.

Zasady:

– Aby zakręcić kołem, dotknij/kliknij na jego środek.

– Kołem można kręcić dowolną ilość razy.

– Jeżeli wylosowany produkt nie spełnia oczekiwań osoby losującej, można wybrać przycisk USUŃ i wtedy wylosowany produkt nie będzie brał udziału w Twoim losowaniu.

 

Co później?

Po wylosowaniu produktów można dostarczyć je w dowolnej ilości do Parafii Ducha Świętego oo. Jezuitów przy ul. Piotra Skargi 10 – produkty można składać do kosza wystawionego w kościele w dowolnym czasie lub od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 10:00 i 17:00 – 18:00 do sali Caritas (wejście jak do Kancelarii).

 

Istnieje również możliwość wpłaty bezpośrednio na konto naszego parafialnego oddziału Caritas:

PKO BP

73 1020 3453 0000 8402 0050 5602

 

Za każdy gest i ofiarność serdecznie dziękujemy!