1.         Dziś (11.08) w parafii św. Kazimierza, odbędzie się spotkanie organizacyjne przed Pieszą Pielgrzymką Tarnowską na Jasną Górę. Początek o godz. 16.00.

2.        Także dzisiaj (11.08) Fundacja Dra Jerzego Masiora i Ojcowie Jezuici zapraszają na 25. Jubileuszowy Koncert z cyklu “Sądeckie Talenty”. Odbędzie się on w Wirydarzu naszego Domu Zakonnego, o godz. 19.00. Szczegóły na plakacie.

3.        We wtorek Wspólnota Arka Przymierza zaprasza na kolejną sądecką edycję ogólnopolskiej akcji Powstanie Różańcowe. Modlitwa w plenerze za każdego z nas, za nasze rodziny, miasto, naród, świat rozpocznie się o godz. 20.00 w parku pod Zamkiem.

4.        W środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika, a w sobotę wspomnienie św. Jacka, kapłana.

5.        W czwartek, 15 sierpnia, przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. niedzielny. Podczas wszystkich Mszy św. poświęcenie ziół i wieńców żniwnych.

6.        Uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Pocieszenia odbędą się w dniach 21-25 sierpnia. Słowo Boże będzie głosił O. Tadeusz Cieślak, jezuita z Rygi. Sumie odpustowej przewodniczył będzie W. O. Jerzy Kraj OFM – Wikariusz Patriarchalny dla Cypru. Szczegóły na plakatach.

7.   Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.