1. Dzisiaj przypada Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki diecezji tarnowskiej
  2. W czwartek o godz. 18.00, zapraszamy na Mszę św. sprawowaną w int.  Rodzin za wstawiennictwem świętych Jana Pawła II i Joanny Beretty Molli. Także w czwartek /12 września/ w salce Iskierek rozpoczęcie spotkań przygotowujących młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież kl. 6 o godz. 15:30; kl. 7 o godz. 16:30; kl. 8 o godz. 17:30.
  3. W piątek, 13 września, Wspólnota Arka Przymierza zaprasza na akcję Powstanie Różańcowe. Modlitwa w plenerze za każdego z nas, za nasze rodziny, miasto, naród, świat rozpocznie się o godz. 20.00 w parku pod Zamkiem.
  4. W sobotę /14 września/ przypada Święto Podwyższenia Krzyża. Także w sobotę  Organizatorzy Różańca do Granic oraz Wielkiej Pokuty zapraszają do udziału w nabożeństwie POLSKA POD KRZYŻEM, które zaplanowano na lotnisku koło Włocławka.  Wyjazd 14 września, godzina 3.30 spod Kościoła Kolejowego w Nowym Sączu. Szczegóły na plakacie.
  5. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu i początek Tygodnia Wychowania. Ofiary zbierane na placu kościelnym do puszek wesprą Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Po Mszy św. sprawowanej o godz. 10.30 w sali Żywego Różańca spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się  do I Komunii św. Wejście obok kancelarii po schodach na piętro.
  6. Także w przyszłą niedzielę na stadionie sportowym w Zawadzie odbędzie się Festyn organizowany przez Nowosądecką Grupę Modlitewną Ojca Pio. Początek festynu o godz. 13.00 a zakończenie o godz. 20.00. Szczegóły na plakacie.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego.