W ramach V Synodu Diecezji Tarnowskiej co miesiąc spotykają się Parafialne Zespoły Synodalne. W naszej parafii zespół tworzą O. Proboszcz Tadeusz Kukułka SJ, O. Wikariusz Andrzej Niczypor SJ, Piotr Baran, Bogdan Biskup, Adam Bulzak, Jakub Bulzak, Grzegorz Fecko, Kazimierz Fecko, Violetta Jędruch (Sekretarz PZS), Mikołaj Kaczmarczyk, Jan Kulpiński, Franciszek Matyga, Barbara Szewczyk, Tadeusz Śliwa, Józef Wiewióra i Krystyna Wolak. Spotkanie 27 lutego br. poświęcone było odpowiedzialności i personalnej trosce proboszcza. Stanowiło okazję do refleksji nad mocnymi stronami naszej parafii oraz nad tym, co można usprawnić. Wśród postulatów były m.in. ożywienie uczestnictwa w modlitwie różańcowej przed Mszą wieczorną w czwartki, piątki, soboty i niedziele, włączenie się w papieską inicjatywę Nocy Konfesjonałów, czy też zorganizowanie nabożeństwa Drogi Światła.