Przepraszamy:
Brak już miejsc na „Weekendowy Kurs Przedmałżeński”

Kurs przedmałżeński w parafii św. Małgorzaty odbędzie się od 27 lutego do 4 marca 2023 roku.
Rozpoczęcie o godz. 18:00 w sali Przemienia przy ul. Św. Ducha 2.

Informacja o kursie przedmałżeńskim
Kurs przedmałżeński, który będzie prowadzony w Parafii Ducha Świętego w Nowym Sączu odbywać się będzie przez 7 tygodni (od 13 stycznia do 24 lutego 2023 r.) w piątki po wieczornej Mszy św. o godz. 18:00 (czyli mniej więcej ok. godz. 18:45) i trwać będą ok. 2 godzin. Jest to kurs prowadzony metodą warsztatową, czyli prócz podawanej treści, narzeczeni będą pracowali ze sobą. Każda para narzeczonych będzie miała swój stolik, by w ten sposób umożliwić rozmowę między sobą. Konieczne jest, aby narzeczeni zawsze byli obecni razem (na kurs nie są przyjmowane pojedyncze osoby). Przed zgłoszeniem się na ten kurs narzeczeni mają upewnić się, że będą mogli brać udział we wszystkich zajęciach. Kurs nie nadaje się dla osób, które np. z powodu pracy na różne zmiany nie dałyby rady uczęszczać na wszystkie zajęcia. Kurs w zdecydowanej większości prowadzony jest przez doświadczoną parę małżeńską (6 spotkań) i kapłana (1 spotkanie). Opłata za kurs jest symboliczna, bo zasadniczo obejmuje pokrycie materiałów, ok. 100 zł na parę).
Uczestnicy kurs proszeni są też o włączanie się w organizację spotkań i przygotowanie sali (która przypomina bardziej wystrój kawiarniany).
Ilość par jest ograniczona, a zapisy prowadzę osobiście.
Jeśli są jakieś pytania, to proszę je zadawać.
Serdecznie pozdrawiam i w razie decyzji o uczestnictwie, proszę o kontakt:
o. Andrzej Migacz SJ
kom.: 608 585 059
mail: [email protected]


Informacje przydatne dla narzeczonych:


Kursy przedmałżeńskie

Poradnie życia rodzinnego

Dni skupienia

/Ps. Niektóre terminy czy telefony mogą być nieaktualne. Parafie nie mają obowiązku informowania nas o zmianach terminów czy telefonów/